Košarka

ČEKA SE REAKCIJA VEČITIH: ABA liga odredila sudije za drugi meč Crvena zvezda - Partizan! Dva Slovenca i Crnogorac stižu u Pionir

Dodajte Kurir u vaš Google izbor
Večiti derbi, Partizan, Crvena zvezda, Nik Kalates Foto: Pedja Milosavljevic/STARSPORT/Pedja Milosavljevic/STARSPORT
Uoči predstojećeg meča čelnici regionalnog takmičenja su odlučili da pravdu na ovom meču povere slovenačko-crnogorskoj sudijskoj trojci

Crvena zvezda i Partizan u četvrtak od 20 časova u hali "Aleksandar Nikolić" igraju drugu utakmicu polufinalne serije ABA lige.

Partizan će u toj utakmici imati meč loptu za prolaz u finale, dok će Crvena zvezda pokušati da izbori majstoricu. Crno-beli su savladali crveno-bele u prvoj utakmici sa 100:94.

 Uoči predstojećeg meča čelnici regionalnog takmičenja su odlučili da pravdu na ovom meču povere slovenačko-crnogorskoj sudijskoj trojci: Saša Pukl, Sašo Petek, Igor Dragojević.

Teško je ne očekivati reakciju večitih rivala, pošto su u prethodnom periodu imali dosta primedbi na suđenje pojedinih arbitara koji su delegirani.

This browser does not support the video element.

00:16
Nik Kalates doživeo ovacije navijača Partizana Izvor: Kurir